Kazalo po Študentska svetovalnica forumu
Pomoč pogostih vprašanj  Išči  Seznam članov  Skupine uporabnikov  Tvoj profil  Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava   Registriraj se

Uporabnike obveščamo, da smo se preselili na nov forum.

Na novem forumu je potrebno ponovno opraviti registracijo.
Postavljanje vprašanj na starem forumu ni več omogočeno. Če na vaše vprašanje še nismo odgovorili nam ga prosimo ponovno zastavite na novem forumu.

Hvala za razumevanje.
Ekipa Študentske svetovalnice

Avtor Sporočilo
<  nakup podjetja
makovopolje
PrispevekObjavljeno: Sre Avg 03, 2011, 2011b 8:54  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Avg 2011 8:14

za vse, ki ste končali ali končujete s študijem in imate dobro poslovno idejo, a vam manjka 7.500 eur za ustanovitveni kapital ... Shocked

obstaja opcija NAKUP NOVEGA PODJETJA (to pomeni, da so odprta zgolj za prodajo in še sploh niso poslovala,zato tudi nimajo dolgov). zadeva je zelo preprosta. če maš dobro poslovno idejo in premalo denarja za zagon poslovanja, je to najboljša rešitev.

preko podjetja, ki prodaja nova podjetja, sem uredil vse papirje, pogodbe, prepise , ma pomagali so mi urediti praktično use… vse preko maila (agencija spin), samo prepis sem pa šel osebno nardit. novo podjetje sem dobil za 500 eurov + notarske stroške (ki znesejo okrog 300 € Mad ), torej skupaj 800 €!

ampak razlika med 7.500 in 800 je pa očitna, kaj Razz

pa moram še rečt, da je bil cel postopek končan v prej kot 14 dneh !!!

ja, srečno!
Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Peter72
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2011, 2011b 6:38  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Dec 2011 15:03
Kraj: Ljubljana

Sam osebno ne podpiram podobnih zamisli. Namreč ustanovitveni kapital ima svoj namen. Podjetnik pa mora pokazati svojo podjetniško žilico pri pridobivanju tega denarja, ki mu bo v prvih korakih še zelo prav prišel.
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
Kazalo po Študentska svetovalnica forumu -> Delo preko študentskega servisa, druge oblike dela

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu